Oprawy z czujnikiem ruchu wewnętrzne

plafony
czujnik
PIR
RCR

Lampa z czujnikiem ruchuJeśli chcemy zadbać o odpowiednie oświetlenie obiektów, przestrzeni wewnętrznej lub zewnętrznej, których stałe naświetlanie byłoby zwykłym marnotrawstwem energii głównie ze względu na stosunkowo rzadko pojawiającą się w nich potrzebę korzystania z dostępu do światła, należy zdecydować się na rozwiązanie bardziej funkcjonalne niż zwykła oprawa oświetleniowa. Rozwiązaniem tym są lampy z czujnikiem ruchu, które będą emitować światło tylko w chwilach, w których rzeczywiście będzie ono potrzebne zbliżającej się osobie, samochodowi lub innemu środkowi lokomocji, znajdującemu się w obrębie zasięgu urządzenia.

Lampy z wbudowanym czujnikiem ruchu odpowiednio prędko potrafią wykryć ruch w otoczeniu tak, by zapewnić oświetlenie w odpowiednim momencie. Oprócz tego, po długim czasie nie wykrywania żadnego ruchu, lampy wyłączają się, co pozwala właścicielom obiektów wyposażonych w taki system na znaczną oszczędność energii. Lampy z czujnikiem ruchu to przede wszystkim wybór bardzo praktyczny. 

Nasz asortyment obejmuje lampy z czujnikami ruchu odpowiednie do stosowania wewnątrz budynków, jak i na elewacjach, w ogrodach i innych miejscach. Są to zarówno naświetlacze, jak i oprawy o charakterze ozdobnym.

Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 39 spośród 39 (171 produktów)

 Luxiona LOTOS ELEGANCE ROUND IP54
Polecamy
od 122,61 zł
 Luxiona LOTOS ELEGANCE SQUARE IP54
Polecamy
od 141,21 zł
 Luxiona Lotos Round
od 76,89 zł
 Luxiona Lotos Oval
113,57 zł
Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 39 spośród 39 (171 produktów)

Nasze pozostałe marki

Electric24.pl - gniazdka, wyłączniki, osprzęt elektryczny Gitlighting.com Hydrauliko.pl - pompy, akcesoria hydrauliczne

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016


Firma Logisoft prowadzi działalność już 11 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 13358 firm. W ofercie posiadamy 62 739 produktów 61 producentów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line