Oprawy z czujnikiem ruchu wewnętrzne

plafony
czujnik
PIR
RCR

Lampa z czujnikiem ruchuJeśli chcemy zadbać o odpowiednie oświetlenie obiektów, przestrzeni wewnętrznej lub zewnętrznej, których stałe naświetlanie byłoby zwykłym marnotrawstwem energii głównie ze względu na stosunkowo rzadko pojawiającą się w nich potrzebę korzystania z dostępu do światła, należy zdecydować się na rozwiązanie bardziej funkcjonalne niż zwykła oprawa oświetleniowa. Rozwiązaniem tym są lampy z czujnikiem ruchu, które będą emitować światło tylko w chwilach, w których rzeczywiście będzie ono potrzebne zbliżającej się osobie, samochodowi lub innemu środkowi lokomocji, znajdującemu się w obrębie zasięgu urządzenia.

Lampy z wbudowanym czujnikiem ruchu odpowiednio prędko potrafią wykryć ruch w otoczeniu tak, by zapewnić oświetlenie w odpowiednim momencie. Oprócz tego, po długim czasie nie wykrywania żadnego ruchu, lampy wyłączają się, co pozwala właścicielom obiektów wyposażonych w taki system na znaczną oszczędność energii. Lampy z czujnikiem ruchu to przede wszystkim wybór bardzo praktyczny. 

Nasz asortyment obejmuje lampy z czujnikami ruchu odpowiednie do stosowania wewnątrz budynków, jak i na elewacjach, w ogrodach i innych miejscach. Są to zarówno naświetlacze, jak i oprawy o charakterze ozdobnym.

Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 49 spośród 49 (363 produktów)

 Luxiona LOTOS ELEGANCE ROUND
Polecamy
od 95,56 zł
 Luxiona LOTOS ELEGANCE SQUARE
Polecamy
od 126,20 zł
 GM Lighting Plafon led SNS
od 67,21 zł
Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 49 spośród 49 (363 produktów)

Nasze pozostałe marki

Electric24.pl - gniazdka, wyłączniki, osprzęt elektryczny Gitlighting.com Logisoft.pl

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016


Firma Logisoft prowadzi działalność już 11 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 12194 firm. W ofercie posiadamy 65 431 produktów 60 producentów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line
Wybierz język | Please select language
X