Aluminowe i Profile LED

listwy
aluminiowe
schodowe
narożnikowe
liniowe
profil

Profil LEDSklep internetowy GitMarket.pl jest miejscem, dzięki któremu oświetlą Państwo taras lub przydomowy ogród zgodnie ze swoimi oczekiwaniami – mnogość rozmaitych artykułów znajdujących się w asortymencie sklepu sprawi, że każdy znajdzie tu coś idealnego dla siebie. Produkty znajdujące się w naszej ofercie sprawdzą się zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i innych budynków użytkowych. Szeroki wybór listw oraz profili LED umożliwi realizację nawet najbardziej wyszukanych rozwiązań oświetleniowych, dlatego wszystkich, którym zależy na estetyce wykonania aranżacji świetlnej, zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Listwa LED znajdzie zastosowanie zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz. Najczęściej jest ona wykorzystywana jako ozdoba podkreślająca detale wnętrz lub elewacji, jednak jest na tyle funkcjonalna, że dobrze sprawdza się także w roli ogólnego lub punktowego oświetlenia. Znajdujące się ofercie sklepu GitMarket.pl listwy LED oraz panele LED to obecnie często stosowane rozwiązanie, cenione głównie ze względu na ogrom możliwości, jakie daje. Szeroki wybór kolorów emitowanego światła LED, elastyczne listwy, którym samodzielnie można nadawać kształt i dobierać przeróżne długości – wszystko to zadecydowało o popularności produktów z kategorii listw LED.

Zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem oraz zakupu listw lub paneli LED dostosowanych do własnych oczekiwań.

Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 104 (335 produktów)

 GM Lighting PROFIL LED Stp
Polecamy
od 24,54 zł
 GM Lighting PROFIL LED FLAT
Polecamy
od 7,86 zł
 GM Lighting PROFIL LED WIDE
Polecamy
od 8,05 zł
 GM Lighting PROFIL LED CORNER
Polecamy
od 7,09 zł
 GM Lighting PROFIL LED GROOVE
Polecamy
od 5,64 zł
 GM Lighting profil LED SLIM
Polecamy
od 6,24 zł
 GM Lighting PROFIL LED GROOVE14
Polecamy
od 6,39 zł
Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 104 (335 produktów)
« < poprzednia 1 2 następna > »

Nasze pozostałe marki

Electric24.pl - gniazdka, wyłączniki, osprzęt elektryczny Gitlighting.com Hydrauliko.pl - pompy, akcesoria hydrauliczne

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016


Firma Logisoft prowadzi działalność już 12 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 14073 firm. W ofercie posiadamy 65 490 produktów 62 producentów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line