Moduły LED

SMD
5050
module

Moduły LED są coraz częstszą alternatywą dla taśm LED. Cechuje je jeszcze większa elastyczność montażu osiągana dzięki zastosowaniu między nimi odpowiednich przewodów. Moduły LED montuje się z wykorzystaniem dołączonej do nich dwustronnej taśmy klejącej 3M bądź otworom montażowym, dzięki którym moduły mogą być montowane na wszystkich powierzchniach. Ponadto hermetyczna i bardzo trwała obudowa modułów LED świetnie sprawdza się także na zewnątrz. Dzięki swojej budowie jest odporna na działanie najbardziej niekorzystnych warunków atmosferycznych. Moduły LED szczególnie dobrze sprawdzą się do oświetlenia reklamowego, głównie dlatego, że są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych oraz różnych mocach. Mogą one oświetlać szyldy, litery reklamowe, banery, kasetony, wystawy i witryny sklepowe, a także rozmaite obiekty znajdujące się wewnątrz budynków – terraria, meble i inne.

Oprócz tego proponowane przez nas moduły LED mogą być używane w roli oświetlenia punktowego w sklepach, podświetlenia od dołu oraz oświetlenia naściennego biur, korytarzy, dużych sal, auli, stanowisk pracowników – czyli ogólnie rzecz biorąc, mogą być one z powodzeniem stosowane jako oświetlenie funkcjonalne w budynkach użytkowych. Moduły LED świetnie sprawdzą się także w hotelach i restauracjach – jako ciekawa dekoracja.

Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 42 spośród 42 (217 produktów)

 Osram BoxLED XS Plus G15
od 1 125,00 zł
 Osram BackLED MB
454,24 zł
Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 42 spośród 42 (217 produktów)

Nasze pozostałe marki

Electric24.pl - gniazdka, wyłączniki, osprzęt elektryczny Gitlighting.com Hydrauliko.pl - pompy, akcesoria hydrauliczne

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016


Firma Logisoft prowadzi działalność już 12 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 14131 firm. W ofercie posiadamy 65 321 produktów 62 producentów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line