Lampy ogrodowe

słupki ogrodowe
lampy naziemne
stojące
do nabudowania na podłożu
bollard

Witamy w GitMarket.pl, sklepie internetowym, w którym znajdą Państwo niezwykle szeroki asortyment lamp ogrodowych idealnych do oświetlenia przydomowych tarasów i terenów zielonych. W ofercie znajdują się lampy ogrodowe różnego rodzaju, które nadają się do rozjaśnienia przestrzeni w obrębie domów mieszkalnych i niewielkich budynków użytkowych. Ozdobny charakter wielu z nich pozwoli ciekawie zaaranżować oświetlane miejsce. 

Asortyment sklepu stanowią lampy ogrodowe podłogowe, ścienne, stojące, wolnostojące oprawy na źródło światła LED lub żarówki i świetlówki na trzonku E27 przeznaczone do montażu w podłożu. Wszystkie z proponowanych przez nas lampy ogrodowe mają podwyższony stopień ochrony IP (zazwyczaj IP44), co sprawia, że są odporne na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych.

Niektóre z modeli zostały udoskonalone o system wyczuwania ruchu. Jest to rozwiązanie, które pozwala na dodatkową oszczędność energii. W praktyce polega to na tym, że lampa ogrodowa włącza się dopiero wówczas, kiedy zarejestruje w swoim pobliżu ruch. Jest to o tyle komfortowe, że nie zachodzi konieczność ręcznego sterowania oświetleniem ogrodu.

Jeśli szukają Państwo lampy ogrodowej, która będzie idealnie współgrać z aranżacją ogrodu lub tarasu, to w ofercie GitMarket.pl z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Nasza szeroka oferta obejmuje lampy ogrodowe rozmaitych rozmiarów, kształtów i kolorów.

Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 216 (481 produktów)

 PXF Plexiform Bidi LED
od 624,96 zł
 SU-MA Lampa K Kpo
od 64,80 zł
Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 216 (481 produktów)
« < poprzednia 1 2 3 4 następna > »

Polecamy


Nasze pozostałe marki

Electric24.pl - gniazdka, wyłączniki, osprzęt elektryczny Gitlighting.com Logisoft.pl

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik


Firma Logisoft prowadzi działalność już 11 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 11331 firm. W ofercie posiadamy 66 518 produktów 58 producentów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line
Wybierz język | Please select language
X