Oprawy wiszące LED

LED
zwieszane
zawieszane

Oprawa wisząca LEDOprawy zwieszane to między innymi świetnie odnajdujące się w klasach, aulach, salach szkoleniowych, biurach oraz wnętrzach mieszkalnych oprawy liniowe i lampy wiszące przeznaczone do stosowania w roli oświetlenia głównego lub ozdobnego. Jesteśmy przekonani, że spośród produktów znajdujących się w naszej ofercie wybiorą Państwo oprawę zwieszaną dostosowaną do swoich oczekiwań oraz potrzeb wnętrza, które będzie miała ona za zadanie oświetlić. 

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno oprawy zwieszane w nowoczesnych, minimalistycznych formach, idealne do biur oraz innych obiektów użytkowych, jak i bogato zdobione żyrandole, które staną się uzupełnieniem wnętrza urządzonego w stylistyce vintage. Szeroka gama produktów została skomponowana w taki sposób, by każdy z Państwa mógł dopasować lampę do charakteru danego pomieszczenia.

Tu warto dodać, że oferowane przez nas oprawy zwieszane są lampami LED, co oznacza, że stanowią one najbardziej energooszczędne rozwiązanie na rynku, a dodatkowo są oświetleniem o najdłuższej żywotności.

Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 55 spośród 55 (781 produktów)

 PXF Plexiform Milena LED
Polecamy
od 384,57 zł
Oprawa PXF Plexiform Sigma LED
Polecamy
od 156,36 zł
 GM Lighting LORA LED
2 868,00 zł
 GM Lighting S-120M LED
od 1 980,00 zł
 GM Lighting Oprawa TUBA LED
97,06 zł
Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 55 spośród 55 (781 produktów)

Nasze pozostałe marki

Electric24.pl - gniazdka, wyłączniki, osprzęt elektryczny Gitlighting.com Logisoft.pl

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik


Firma Logisoft prowadzi działalność już 11 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 10770 firm. W ofercie posiadamy 66 631 produktów 58 producentów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line
Wybierz język | Please select language
X