Oświetlenie awaryjne - oprawy i moduły

oprawy ewakuacyjne
moduły awaryjne
CNBOP
lampy
centralna bateria

Oświetlenie awaryjne odgrywa niezwykle ważną rolę w bezpiecznej oraz sprawnej ewakuacji ludzi z budynku. W tym celu niezbędne jest prawidłowe oznakowanie dróg komunikacyjnych, strefy otwartej i strefy wysokiego ryzyka odpowiednimi znakami. Oświetlenie awaryjne jest szczególnie istotne podczas zaniku zasilania opraw, które przewidziano w ramach instalacji oświetlenia podstawowego. Komplet informacji o oświetleniu awaryjnym znajdą Państwo na stronie https://www.gitmarket.pl/rodzaje-opraw-oswietlenia-awaryjnego-i-ewakuacyjnego.html

W tej kategorii oferujemy szeroki wybór opraw i modułów awaryjnych, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa podczas ewakuacji ludności. Dostępne produkty umożliwiają na tworzenie oświetlenia awaryjnego w pomieszczeniach socjalnych, mieszkalnych, biurach, korytarzach, przedpokojach, ho-lach i klatkach schodowych.

Oferowane oprawy oraz moduły awaryjne wyróżniają się bogatym wzornictwem, różnorodnością mocy, a także spełnieniem rygorystycznych wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym mogą być umieszczane praktycznie w każdym obiekcie i pomieszczeniu. Poza oprawami sieciowymi o przeznaczeniu użytkowym i dekoracyjnym, proponujemy również moduły awaryjne o podwyższonej klasie szczelności, które mogą być stosowane w miejscach, gdzie występuje wysokie zapylenie lub wilgotność, np. w łazienkach.

Prezentowane oświetlenie awaryjne zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal szlachetna, aluminium oraz poliwęglan, dając możliwość montażu do ściany pionowej bądź też sufitów.

W asortymencie posiadamy oprawy i moduły awaryjne wyłącznie znanych i sprawdzonych marek, ta-kich jak m.in. AWEX, TM TECHNOLOGIE, MAWEL, ES-SYSTEM oraz HYBRYD. Wszystkie dostępne produkty posiadają certyfikat CE, potwierdzający zgodność oświetlenia awaryjnego z obowiązującymi normami europejskimi.

Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 227 (4 699 produktów)

« < poprzednia 1 2 3 4 następna > »
 Awex Pakiety akumulatorów
Polecamy
od 34,99 zł
Oprawa awaryjna LED Awex AXP
Polecamy
od 145,06 zł
 Intelight Pakiety akumulatorów
Polecamy
od 35,10 zł
Moduły awaryjne TM Technologie VIP ST
Polecamy
od 67,16 zł
Oprawa awaryjna LED Awex TWINS
Polecamy
od 127,63 zł
 Intelight Wars Led 2h
od 228,00 zł
Oprawy awaryjne Intelight ORION 3h
Polecamy
75,48 zł
Oprawy awaryjne Intelight VEGA2 3h
Polecamy
91,20 zł
Oprawa awaryjna Hybryd ORBIT LED
Polecamy
od 162,97 zł
Moduły awaryjne TM Technologie VIP PRO
Polecamy
od 94,96 zł
 Awex oprawa SK-8
od 123,23 zł
Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 227 (4 699 produktów)
« < poprzednia 1 2 3 4 następna > »

Nasze pozostałe marki

Electric24.pl - gniazdka, wyłączniki, osprzęt elektryczny Gitlighting.com Logisoft.pl

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik


Firma Logisoft prowadzi działalność już 11 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 11046 firm. W ofercie posiadamy 66 177 produktów 58 producentów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line
Wybierz język | Please select language
X