Oświetlenie schodów i ciągów komunikacyjnych LED

ścienne
wbudowywane
oświetlenie ciągów komunikacyjnych
12V
230V
LED
schodowe

Oprawa schodowa LEdOferujemy najwyższej jakości oprawy schodowe LED, stanowiące kompletne i gotowe do montażu zestawy do podświetlania stopni w mieszkaniach, domach, biurach oraz obiektach użyteczności publicznej. We wszystkich wyrobach znajdujących się w tej kategorii zastosowano nowoczesny system diodowy, dzięki któremu oferowane oświetlenie schodowe odznacza się nie tylko wysoką jasnością, ale także niskim poborem prądu.

Prezentowane oprawy schodowe LED są nieporównywanie tańsze w eksploatacji w porównaniu do tradycyjnych żarówek, a ich łatwy w montaż w połączeniu z atrakcyjnym wzornictwem zapewnia wręcz nieograniczone możliwości aranżacyjne. W asortymencie posiadamy szeroki wybór opraw schodo-wych w barwie ciepłej oraz zimnej, przy pomocy których można uzyskać zarówno jasne, przytulne światło, jak i nieco bardziej pobudzające. Dostępne oświetlenie schodów może być montowane wewnątrz i na zewnątrz, wspaniale prezentując się nie tylko w nowoczesnych, ale również w klasycznych przestrzeniach. 

Oferowane oświetlenie schodowe LED zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak aluminium, stal szlachetna oraz szkło akrylowe. Poza kwadratowymi i prostokątnymi oprawami, w asortymencie posiadamy także oprawy schodowe o nowatorskim designie nawiązującym do motywu koła, które są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych korpusu i emitowanego światła. 

Przy pomocy oświetlenia schodów LED można nie tylko aranżować wnętrza światłem, ale także tworzyć ciągi komunikacyjne. Niektóre modele opraw dodatkowo sprawdzą się jako oświetlenie awaryjne.

Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 90 (1 683 produktów)

 LDST Diana
Polecamy
od 51,56 zł
 LDST Kelly
57,66 zł
 LDST Sunny
56,25 zł
 LDST Angel
od 51,56 zł
 LDST Alex
58,13 zł
 LDST Shock
56,25 zł
 LDST Julia
51,56 zł
 LDST Space
57,66 zł
Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 90 (1 683 produktów)
« < poprzednia 1 2 następna > »

Nasze pozostałe marki

Electric24.pl - gniazdka, wyłączniki, osprzęt elektryczny Gitlighting.com Hydrauliko.pl - pompy, akcesoria hydrauliczne

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016


Firma Logisoft prowadzi działalność już 12 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 14131 firm. W ofercie posiadamy 65 321 produktów 62 producentów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line