Oświetlenie schodów i ciągów komunikacyjnych

ścienne
wbudowywane
oświetlenie ciągów komunikacyjnych
12V
230V
LED
schodowe

Oprawa schodowa LEdOferujemy najwyższej jakości oprawy schodowe LED, stanowiące kompletne i gotowe do montażu zestawy do podświetlania stopni w mieszkaniach, domach, biurach oraz obiektach użyteczności publicznej. We wszystkich wyrobach znajdujących się w tej kategorii zastosowano nowoczesny system diodowy, dzięki któremu oferowane oświetlenie schodowe odznacza się nie tylko wysoką jasnością, ale także niskim poborem prądu.

Prezentowane oprawy schodowe LED są nieporównywanie tańsze w eksploatacji w porównaniu do tradycyjnych żarówek, a ich łatwy w montaż w połączeniu z atrakcyjnym wzornictwem zapewnia wręcz nieograniczone możliwości aranżacyjne. W asortymencie posiadamy szeroki wybór opraw schodo-wych w barwie ciepłej oraz zimnej, przy pomocy których można uzyskać zarówno jasne, przytulne światło, jak i nieco bardziej pobudzające. Dostępne oświetlenie schodów może być montowane wewnątrz i na zewnątrz, wspaniale prezentując się nie tylko w nowoczesnych, ale również w klasycznych przestrzeniach. 

Oferowane oświetlenie schodowe LED zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak aluminium, stal szlachetna oraz szkło akrylowe. Poza kwadratowymi i prostokątnymi oprawami, w asortymencie posiadamy także oprawy schodowe o nowatorskim designie nawiązującym do motywu koła, które są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych korpusu i emitowanego światła. 

Przy pomocy oświetlenia schodów LED można nie tylko aranżować wnętrza światłem, ale także tworzyć ciągi komunikacyjne. Niektóre modele opraw dodatkowo sprawdzą się jako oświetlenie awaryjne.

Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 90 (1 601 produktów)

« < poprzednia 1 2 następna > »
 LDST Diana
Polecamy
od 51,56 zł
Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 90 (1 601 produktów)
« < poprzednia 1 2 następna > »

Nasze pozostałe marki

Electric24.pl - gniazdka, wyłączniki, osprzęt elektryczny Gitlighting.com Logisoft.pl

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik


Firma Logisoft prowadzi działalność już 11 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 10709 firm. W ofercie posiadamy 66 349 produktów 57 producentów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line
Wybierz język | Please select language
X