Zasilacze elektroniczne do oświetlenia LED

zasilacze LED

Zasilacze dostępne w tej kategorii stanowią unikalne produkty przeznaczone do zasilania halogenów oraz źródeł światła LED (paski, lampy, itp.). Proponowane rozwiązania zapewniają odpowiednią kontrolę parametrów oświetlenia, zwłaszcza jego natężenia, które są kluczowym aspektem do uzyskania odpowiednio wysokiego standardu użytkowania instalacji oświetleniowych, zarówno domowych, jak i komercyjnych. 

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór niezawodnych zasilaczy do LED do zastosowania wewnątrz: elektronicznych, impulsowych, wtyczkowych, stałonapięciowych oraz modułowych. Każdy zasilacz LED doskonale sprawdzi się do oświetlenia mieszkaniowego oraz architektonicznego, ale nie tylko. Tego typu rozwiązania można wykorzystywać do oświetlania praktycznie wszelkiego rodzaju pomieszczeń.

Każdy prezentowany w tej kategorii zasilacz do LED wyróżnia się wysoką sprawnością działania, bezawaryjnością oraz niską stratą mocy. Wysoka sprawność powoduje minimalne straty energii i poprzez to mniejszy jej pobór. Zasilacze LED posiadają też powracalne zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przeciwprzepięciowe, przeciwprzeciążeniowe i termiczne, dzięki czemu charakteryzują się wysoką niezawodnością. Są to zabezpieczenia, które sprawiają, że zasilacz do LED nie ulega uszkodzeniu w czasie anomalnych warunków (układ automatycznie się wyłącza).

W asortymencie posiadamy nie tylko zasilacze LED, ale także ściemnialne transformatory elektronicz-ne oraz wzmacniacze LED, które ze względu na bardzo małe rozmiary oraz brak separacji galwanicznej wejść są dedykowane do małych instalacji oświetlenia LED, gdzie nie ma dużych prądów oraz sporych odległości.

Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 135 (307 produktów)

Wzmacniacz LED Enterius EPM-153
Polecamy
271,90 zł
 Osram OPTOTRONIC FIT
od 58,50 zł
 Ledix Zasilacz LED dopuszkowy
Polecamy
od 37,02 zł
 Enterius EPM-71
59,84 zł
 Osram Element
od 36,00 zł
 Spotline (SLV) Led Driver
od 60,39 zł
Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 135 (307 produktów)
« < poprzednia 1 2 3 następna > »

Nasze pozostałe marki

Electric24.pl - gniazdka, wyłączniki, osprzęt elektryczny Gitlighting.com Hydrauliko.pl - pompy, akcesoria hydrauliczne

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016


Firma Logisoft prowadzi działalność już 12 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 14073 firm. W ofercie posiadamy 65 490 produktów 62 producentów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line