Lampy ogrodowe

słupki ogrodowe
lampy naziemne
stojące
do nabudowania na podłożu
bollard

Nasz sklep oferuje Państwo szeroki asortyment lamp z zakresu oświetlenia ogrodowego. Słupki ogrodowe dostępne na stronie www.gitmarket.pl można stosować do oświetlenia ogrodów i terenów zielonych otaczających indywidualne domy mieszkalne, a także mniejsze budynki użyteczności publicznej.

Oferujemy wolnostojące oprawy na źródło światła LED lub tradycyjne żarówki, świetlówki na trzonku E27. Oprawy przeznaczone są do montażu w podłożu. Produkty z asortymentu lamp ogrodowych mają podwyższony stopień ochrony IP (zazwyczaj IP44), co czyni jest odpornymi na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych.

Wybrane modele lamp są wyposażone w czujnik ruchu. Jest to rozwiązanie pozwalające na dodatkowe oszczędności energii. Kiedy wokół lampy nic się nie dzieje, pozostaje ona wyłączona.

Dodatkowo różne barwy światła emitowane przez lampy LED oraz różnorodność kształtów i rozmiarów czynią naszą ofertę bardziej atrakcyjną dla Państwa.

Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 229 (492 produktów)

« < poprzednia 1 2 3 4 następna > »
Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 229 (492 produktów)
« < poprzednia 1 2 3 4 następna > »

Nasze pozostałe marki

Electric24.pl - gniazdka, wyłączniki, osprzęt elektryczny Gitlighting.com Logisoft.pl

W ciągu ostatniej godziny odwiedziło nas 2189 Klientów. Zaufało nam już 7935 firm. W ofercie posiadamy 62 057 produktów 59 producentów. Działalność prowadzimy już 10 lat - wystartowaliśmy 14 sierpnia 2006 roku.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line
Wybierz język | Please select language
X