Oświetlenie awaryjne - oprawy i moduły

oprawy ewakuacyjne
moduły awaryjne
CNBOP
lampy
centralna bateria

Na oświetlenie awaryjne przeważnie nie zwracamy żadnej uwagi. Tymczasem warto wspomnieć, iż z uwagi na bezpieczeństwo ludzi każdy budynek użyteczności publicznej musi być wyposażony w urządzenia przeciwpożarowe. Wymagają tego przepisy BHP. Obowiązek umieszczenia opraw awaryjnych spoczywa na właścicielu budynku.

Do grupy opraw awaryjnych możemy w głównej mierze zaliczyć oprawy oświetlenia dróg ewakuacyjnych oraz wyjść bezpieczeństwa. Oprawy oświetlenia awaryjnego dostępne są w wersjach jedno- i dwufunkcyjnych i z możliwością podłączenia do centralnej baterii. Oprawy te cechuje szeroki wybór wzornictwa, różne moce. Można stosować oprawy oświetlenia awaryjnego we wszystkich rodzajach pomieszczeń – zaczynając od pomieszczeń przemysłowych, pomieszczeń użyteczności publicznej, a kończąc na biurowych i reprezentacyjnych.

Często oprawy oświetlenia awaryjnego charakteryzuje etykieta z ludzikiem na zielonym tle znana z wszelkiego rodzaju tabliczek ewakucyjnych.

Najpopularniejsze Awaryjne

 TM Technologie iTECH M2, M5
£ 74,92
« < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > »

Nasze pozostałe marki

Electric24.pl - gniazdka, wyłączniki, osprzęt elektryczny Gitlighting.com Logisoft.pl

W ciągu ostatniej godziny odwiedziło nas 6562 Klientów. Zaufało nam już 7864 firm. W ofercie posiadamy 59 252 produktów 60 producentów. Działalność prowadzimy już 10 lat - wystartowaliśmy 14 sierpnia 2006 roku.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line
Wybierz język | Please select language
X