Oprawy wnętrzowe - oświetlenie wewnętrzne

indoor
lampy do biura
sklepu
salonu
pokaż jako listę produktów »

W tej kategorii znajdziesz szeroką gamę opraw oświetleniowych, które stosuje się we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach. Oferujemy oświetlenie zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i firm.

Oświetlenie wnętrz w zależności od zastosowania oraz potrzeb możemy podzielić na kilka głównych działów. Aby ułatwić naszym klientów poruszanie się po sklepie zastosowaliśmy następujący podział:

Oświetlenie przemysłowe

Oświetlenie przemysłowe obejmuje szeroką gamę opraw do oświetlenia różnego rodzaju obiektów przemysłowych. Oprawy przemysłowe znajdują zastosowanie w pomieszczeniach takich jak hale produkcyjne, warsztaty, magazyny, laboratoria, pomieszczenia handlowe, parkingi podziemne, garaże czy stacje paliw.

Oświetlenie biurowe

W różnego typu pomieszczeniach biurowych oświetlenie odgrywa kluczową rolę. W szczególności ważne jest właściwe oświetlenie miejsca pracy. Oprawy biurowe można dobrać pod kątem sposobu montażu, miejsca, w którym oprawa ma być zamontowana czy samej technologii.

Oświetlenie architektoniczne

Jak sama nazwa wskazuje, znajdą tutaj Państwo oprawy, które stanowią niejako elementy architektury wnętrz. Możemy do tej kategorii zaliczyć m. in. oprawy dekoracyjne LED umieszczane w ciągach komunikacyjnych, korytarzach, schodach itp.

Oświetlenie domowe

Produkty z tej kategorii są przeznaczone dla prywatnych odbiorców. Są to wszelkiego typu lampy stosowane w domach i mieszkaniach.

Oświetlenie awaryjne

Grupę opraw awaryjnych stanowią w głównej mierze oprawy oświetleniowe przeznaczone do oświetlenia dróg ewakuacyjnych oraz wyjść bezpieczeństwa. Często spotykamy się także z pojęciem oprawy ewakuacyjne.

Doświetlanie roślin

Specjalistyczne oprawy stosowane w pomieszczeniach do uprawy roślin takich jak szklarnie.

Nasze pozostałe marki

Electric24.pl - gniazdka, wyłączniki, osprzęt elektryczny Gitlighting.com Logisoft.pl

W ciągu ostatniej godziny odwiedziło nas 3417 Klientów. Zaufało nam już 7194 firm. W ofercie posiadamy 54 967 produktów 60 producentów. Działalność prowadzimy już 10 lat - wystartowaliśmy 14 sierpnia 2006 roku.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line
Wybierz język | Please select language
X