Lampy LED - źródła, żarówki

żarówki ledowe
diodowe
ledy
smd

Oświetlenie LED dzięki małemu zużyciu energii już zdobyło sobie rynek. Co chwila pojawiają się nowe oprawy oświetleniowe, jak również lampy przystosowane praktycznie do każdego rodzaju gwintu.

Żarówki LED są najlepszą alternatywą dla tradycyjnych źródeł światła. Lampy LED są nie tylko energooszczędne, ale także trwałe i niezawodne. Nic dziwnego, że żarówki LED są obecnie najbardziej pożądanymi produktami. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania Klientów, powstała nasza bogata oferta, którą znajdą Państwo również w ofercie naszego sklepu.

Żarówki i lampy ledowe, które Państwu oferujemy cechują się dużą wytrzymałością i żywotnością. Źródła światła LED są odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu dają dużo możliwości zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Coraz częściej spotykamy lampy diodowe led na standardowy gwint E27 używany przeważnie w lampach ściennych i sufitowych stosowanych obecnie w gospodarstwach domowych.

Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 409 (1 495 produktów)

« < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > »
Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 409 (1 495 produktów)
« < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > »

Nasze pozostałe marki

Electric24.pl - gniazdka, wyłączniki, osprzęt elektryczny Gitlighting.com Logisoft.pl

W ciągu ostatniej godziny odwiedziło nas 3597 Klientów. Zaufało nam już 7924 firm. W ofercie posiadamy 61 021 produktów 60 producentów. Działalność prowadzimy już 10 lat - wystartowaliśmy 14 sierpnia 2006 roku.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line
Wybierz język | Please select language
X